header image

Subaru serviss

TC Motors autorizētais Subaru autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Subaru automašīnām. TC Motors Subaru servisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti profesionālās apmācībās Subaru mācību centros, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu Subaru automašinām.

Priekšrocības

Uzticies tikai speciālistiem

Apmācīts un sertificēts personāls; vairāk nekā 15 gadu pieredze auto aprūpē; remonta darbu veikšana atbilstoši ražotāja tehnoloģijām; visaugstākās klases speciāli diagnostikas instrumenti; rūpnīcas informatīvais nodrošinājums; oriģinālo rezerves daļu izmantošana; rūpnīcas noteikto garantijas darbu veikšana; rūpnīcas pēcgarantijas bezmaksas servisa kampaņu izpilde; elastīga atlaižu programma katram auto un katram īpašniekam. Esiet pārliecināti, ka mēs par Jūsu auto zinām visu! Jūsu ērtībām komfortabla atpūtas zona un kafejnīca ar TV un bezmaksas Wi-Fi.

Pieteikties servisam

Subaru Rezerves daļas

Subaru Rezerves daļas

Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvāsim oriģinālas Subaru rezerves daļas, kuras atbilst visiem tehniskiem standartiem un kurām tika rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automobilim. Pie mums Jūs iegūsiet ideālu kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

Sazināties ar mums

Maiņas auto

Maiņas auto

Plāno nodot auto servisā? Neapstājies – turpini ceļu! Jūsu ērtībām, kamēr automašīna atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.

Sazināties ar mums
Loader