header image

Subaru XV

Cena no
22 990 eur

Mēneša maksājums no 253 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Latvijas Avīzes speciālās balvas ieguvējs Gada Auto 2019 !
Papildus informācija
67812828

Subaru XV

10 Subaru priekšrocības

Kāpēc mūsu klienti izvēlas SUBARU? Tā nav tikai pastāvīgā pilnpiedziņa, paaugstinātais 22cm klīrenss un EyeSight drošības sistēma ar adaptīvo kruīza kontroli standarta aprīkojumā. Uzzini vairāk!

Uzzini vairāk

Eksterjers

Eksterjers

Lai gan ikviena jaunā Subaru XV eksterjera detaļa atšķiras no līdzšinējā modeļa, tomēr uzreiz ir redzams, ka tas ir XV. Nudien nebūtu pareizi novērsties no veidola, ko līdztekus automobiļa kvalitātei Subaru XV īpašnieki vienmēr ir atzinuši par tā lielāko vērtību!

Vairāk par eksterjeru

Interjers

Interjers

Plūstošās līnijas, maigie apdares materiāli un mūsdienīgākās informācijas un izklaides tehnoloģijas braucienu padara par īstu baudu.

Vairāk par interjeru

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

SUBARU XV ir veiktspējīgs krosovers, turklāt tam piemīt tik gluda gaita un apbrīnojama stabilitāte līkumos, ka šai ziņā tas spēj konkurēt arī ar mazāka gabarīta automobiļiem.

Vairāk par tehnoloģijām

Drošība

Drošība

Autovadīšanas drošības sistēmu EyeSight vairākas neatkarīgas institūcijas atzinušas par labāko pasaulē. Jaunais Subaru XV ir pirmais modelis, kas konstruēts uz jaunās unificētās modeļu platformas Subaru Global Platform. Turpmāk visi Subaru modeļi tiks veidoti pēc šādas konstrukcijas principa.

Vairāk par drošību
Loader