header image

Jeep serviss

TC Motors Jeep autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Jeep automašīnām. TC Motors Jeep autoservisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti Jeep profesionālās apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu Jūsu Jeep automašīnai.

Priekšrocības

Priekšrocības

Uzticies tikai speciālistiem: apmācīts un sertificēts personāls; vairāk nekā 15 gadu pieredze auto aprūpē; remonta darbu veikšana atbilstoši ražotāja tehnoloģijām; visaugstākās klases speciāli diagnostikas instrumenti; rūpnīcas informatīvais nodrošinājums; oriģinālo rezerves daļu izmantošana; rūpnīcas noteikto garantijas darbu veikšana; rūpnīcas pēcgarantijas bezmaksas servisa kampaņu izpilde; elastīga atlaižu programma katram auto un katram īpašniekam; 2 gadu garantija remontdarbiem un oriģinālām rezerves daļām. Esiet pārliecināti, ka mēs par Jūsu auto zinām visu!

Pieteikties servisam

Jeep Rezervers daļas

Jeep Rezerves daļas

Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvāsim oriģinālas rezerves daļas Mopar, kuras atbilst visiem tehniskiem standartiem un kurām tika rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automobilim. Pēc Jūsu vēlmēm mēs varam piedavāt Jums neoriģinālas rezerves daļas un aksesuārus no vadošajiem ražotājiem (Bosch, Brembo, Sachs). Pie mums Jūs iegūsiet ideālu kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

Sazināties ar mums

Jeep Remonts

Jeep Autoserviss

Uzticies tikai speciālistiem! Remontdarbi tiek veikti atbilstoši ražotāja prasībām, izmantojot jaunākās diagnostikas un apkalpošanas iekārtas. Tādējādi, remontdarbos izmantojot oriģinālās vai augstas kvalitātes analogās rezerves daļas saglabājas automašīnas ražotāja dotās garantijas.

Sazināties ar mums

Tehniskās apkopes

Regulārās tehniskās apkopes

Tehniska apkope ir ne tikai eļļas un eļļas filtra maiņa - ta aptver virkni veicamo apkopju procedūru! Katram automašīnas ekspluatācijas ciklam Jeep ir izstrādājis īpašas servisa procedūras. Veiciet tehnisko apkopi atbilstošo ražotāja norādījumiem un Jūsu automašīna kalpos ilgi. Regulāras tehniskās apkopes ir svarīgas ne tikai Jūsu un satiksmēs drošībai, bet ari svarīgas automašīnas vertības saglabāšanai.

Sazināties ar mums

Palīdzība uz ceļa

Palīdzība uz ceļa

Jeep Road Serviss - palīdzības serviss uz ceļiem, kas rūpējas par Jums un Jūsu automašīnu visā Eiropā24 mēnešus no Jūsu jauna Jeep reģistrēšanas brīža. Jeep ir radījis mūsdienīgas, uzticamas un stilīgas automašīnas. Jeep Road Serviss ir izveidots, lai sniegtu Jums pārliecības, drošības un miera sajūtu. Jeep Road Serviss palīdzēs Jums uz ceļa cik vien ātri ir iespējams. Jūsu drošība un ērta braukšana ir šī servisa uzmanības centrā 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Sazināties ar mums

Maiņas auto

Maiņas auto

Plāno nodot auto servisā? Neapstājies – turpini ceļu! Jūsu ērtībām, kamēr automašīna atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.

Sazināties ar mums
Loader