header image header image header image header image header image header image

Jeep Grand Cherokee (Summit)

Cena no
54 990 eur

Mēneša maksājums no 492 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Izsmalcināts skaistums
Papildus informācija
67812828

Eksterjers

MĒS ŠEIT NOKĻUVĀM AR INOVĀCIJU

Spēcīgais un elegantais eksterjers rada pārliecību no jebkura skatupunkta. 2017. gada Grand Cherokee nāk klajā ar jaunu un moderni stilizētu izskatu, kas sevī ietver atjauninātu priekšējo radiatora režģi un buferi, riteņu dizainu un LED miglas lampas.

Vairāk par eksterjeru

Interjers

JAUNS IZSMALCINATĪBAS LĪMENIS

Iedomājies, ja būtu iespējams tikt galā ar pašiem izaicinošākajiem braukšanas apstākļiem, neaizmirstot par komfortu, stilu un izsmalcinātību. 2017. gadā tas būs iespējams, pateicoties jaunajam Jeep® Grand Cherokee Summit modelim, kurš piedāvā pavisam jaunu ekskluzivitātes un kvalitātes līmeni.

Vairāk par interjeru

Tehnoloģijas

APRĪKOTS JEBKURAM CEĻAM UN BEZCEĻAM

Pieejamā Selec-Terrain® Vilkmes kontroles sistēma demonstrē mūsu spējas radīt piecus priekšuzstādījumus, kas palīdz pārvarēt smagus pārvietošanas apstākļus. Izvēlaties kādu nu pieejamām Quadra-Trac II® vai Quadra-Drive® II 4x4 sistēmām izcilai vadāmībai uz ceļa vai ārpus tā. Ar piecām augstuma regulēšanas pozīcijām Quadra-Lift® pneimatiska atsperojuma sistēma nodrošina optimālu sniegumu.

Vairāk par tehnoloģijam

Drošība

JAUNS drošības līmenis

Jeep® Grand Cherokee ir aprīkots ar sistēmu tīklojumu, kas palīdz kontrolēt automobili un automātiski nodrošina Jums palīdzību, kad situācija kļūst bīstama. Lai izvairīties no negadījumiem, dažas no sistēmām brīdinās Jūs par bīstamām situācijām un automātiski aktivizēs bremžu sistēmu, ja tā secinās, ka var rasties avārijas situācija.

Vairāk par drošību
Loader