header image header image header image header image header image header image

Jeep Cherokee

Cena no
36 865 eur

Mēneša maksājums no 397 eur
slēdzot līgumu uz 84 mēnešiem

Tehnoloģijas

Jauna 9-pakapju automātiska transmisija

Jeep Cherokee,vienīgais savā klasē, ir aprīkots ar 9-pakāpju automātisko transmisiju un kopā ar jauno 2.4L MultiAir2® Tigershark™ I4 dzinēju sasniedz Best-in-Class braukšanas diapazonu. Jauna piedziņa uzlabo degvielas patēriņa efektivitāti par 45% un ir aprīkota ar jaunu pirmu industrijā atvienojomo aizmugurējas ass lielākai degvielas ekonomijai vienlaikus nodrošinot izcilu 4x4 veikšanu.

 

 

 

Trīs progresīvas 4x4 sistēmas

Jaunais Cherokee piedāvā vadošo tehnoloģiju ar trim inovatīvām 4x4 sistēmām. Saņem Best-in-Class iespējas ar Cherokee Trailhawk® un to standartā iekļauto Trail Rated® Jeep® Active Drive Lock 4x4 sistēmu. Jeep® Active Drive II 4x4 sistēma ar zemu diapazonu. Jeep® Cherokee ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas visas iespējas ar nosacījumu- viegli lietojamas.

 

 

 

 

 

Veikls un atsaucīgs

Jeep® Cherokee piedāvā jaunas priekšējās un aizmugurējās neatkarīgās piekares, kas nodrošina izcilu braukšanas dinamiku pa ceļu un jautru braukšanas pieredzi. Vairāk kā 60% Cherokee uzbūves ir augstas izturības tērauds, kas palielina griezes momenta spēku, lai palīdzētu nodrošināt spēcīgu, vieglu un cietu transportlīdzekļa arhitektūru. Tas viss kopā veido lielisku vadāmību un pilnīgu klusumu salonā.

 

 

 

 

 

High-tech komponenti

Visi Cherokee modeļi ir aprīkoti ar frekvenču-jutīgu slāpēšanu "šoku", kas automātiski pielāgojas, atrodoties uz ceļa.

 

 

 

 

 

Selec-Terrain® vilkmes kontroles sistēma

Cherokee piedāvā Trail Rated® Trailhawk® - leģendārās Jeep® auto spējas, kas ir pamanāmas ik brīdi: uz visiem ceļiem, jebkurā vidē un pat sarežģītos bezceļa apstākļos. Ar Selec-Terrain®  vilkmes kontroles sistēmas pieciem pielāgojamiem režīmiem - Auto, Snow, Sport, Sand/Mud un Rock - jebkurš ceļš/ bezceļš ir izbraucams: ar 

 

 

 

 

 

jauns karalis mid-size SUV segmentā
Papildus informācija
67812828
Loader