header image header image header image header image header image header image

Jeep Cherokee

Cena no
36 865 eur

Mēneša maksājums no 397 eur
slēdzot līgumu uz 84 mēnešiem

Drošība

Vairāk kā 70 drošības un aizsardzības funkcijas

Jaunajā Jeep® Cherokee ir vairāk kā 70 drošības funkcijas, starp kurām ir jaunā ParkSense® paralēlas un perpendikulāras parkošanās palīgsistēma, aklo zonu kontroles sistēma, mainot braukšanas joslas un virzoties atpakaļgaitā ar dubultiem radarsensoriem, kuri pārbauda autovādītājam neredzamās zonas, 10 drošības spilveni jau standartā, kuru starpā ir pilna garuma aizkarveida drošības spilvens; sānu krūškurvja drošības spilveni, LaneSense® sistēma, kas brīdina par joslu maiņu un adaptīva kruīza kontrole.

 

 

 

 

 

Paralēlas un perpendikulāras parkošanas palīgsistēma

Parkošanās var dažreiz sagadāt neērtības. Lai padarītu lietas mazliet vieglākas, Cherokee ir aprīkots ar modernu sistēmu, kas atpazīst tukšās vietas un ar komandām precizē, kā vajag noparkot auto. Vienkārši nospiediet pogu, lai iesaistītu ultraskaņas sensorus parkošanās palīdzībai.

 

 

 

 

 

ParkView® atpakaļgaitas skata kamera

ParkView® atpakaļgaitas skata kamera nodrošina videoskatu no automašīnas pakaļējās daļas ar dinamiskas tuvošanās indikātora līnijām. Parkošanās un citu līdzīgo manevru laikā, šī sistēma uz ekrāna parādāda iepriekš slēptos priekšējos un aizmugurējos objektus.

 

 

 

Remote Keyless Entry un Sentry Key®

Remote Keyless Entry® sistēma ļauj Jums atvērt un aizvērt durvis un bagāžnieku 6-15 metru attālumā. Sentry Key® dzinēja imobilaizers padara praktiski neiespējamu Jūsu transportlīdzekļa vadīšanu bez derīgas atslēgas, kas pasargās Jūs no Jūsu auto zādzības.

 

 

 

 

 

jauns karalis mid-size SUV segmentā
Papildus informācija
67812828
Loader